Start
Zawody MDP - Piknik Psary PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 05 sierpnia 2013 09:16

W dniu 03.08.2013 nasza młodzieżowa drużyna pożarnicza w składzie: Garus Denis, Masina Piotr, Gorol Robert, Golaś Artur, Brol Karolina, Garus Sara i Cogiel Marta uczestniczyła w zawodach zorganizowanych podczas VII Międzygminnego Pikniku Strażackiego...

Kliknij więcej aby zobaczyć zdjęcia i filmy.

Pierwszą konkurencją była sztafeta, która polegała na rozwinięciu węża W-75 i podpięciu go do rozdzielacza, następnie slalom wokół pachołków, strącenie hydronetką butelek i na koniec rozwinięcie węża W-52 podpięcie z jednej strony do rozdzielacza a drugi koniec do prądownicy przekazywanej z rąk do rąk. Nasza drużyna zajęła w tym 2 miejsce. Kolejną konkurencją były narty, gdzie 3 osoby musiały zsynchronizować swoje ruchy, aby jak najszybciej pokonać linię mety. Zajęliśmy w tym 4 miejsce. Ostatnim zadaniem było rozwijanie węża W-52 na dokładność. Niestety naszej drużynie nie poszło za dobrze mimo jednego pełnego rozwinięcia i ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce z 7 punktami.